רביעי
02.09.2015

לרכישת כרטיסים 04-8338888

מרכז קריגר

פרטים

מיקום:

רח' אליהו חכים 6 כרמל צרפתי חיפה
טלפון להזמנות::
04-8334741
דוא"ל:
הצג מיקום על המפה צרו קשר

על צלע הכרמל, בפאתי העיר חיפה, משקיף אל נוף מרהיב של הים התיכון, שוכן לו מרכז תרבות ייחודי ומטופח – מרכז גסטון דהפר ובו אולם המופעים היוקרתי והמזמין של מרכז קריגר.

מרכז גסטון דהפר, שנבנה על ידי עיריית חיפה בשיתוף ממשלת צרפת, הוא הנציגות התרבותית הצפונית של שגרירות צרפת בישראל ומקדם את הקשר הוותיק והטוב של עיריית חיפה עם מדינת צרפת, על מוסדותיה ומחוזותיה השונים. במרכז תמצאו את המכון הצרפתי המכיל: קורסים ללימוד השפה הצרפתית, ספרייה עשירה ומשוכללת ומדיאטק – מרכז טכנולוגי ללימוד השפה. במרכז דהפר, נערכים אירועים רבים החוגגים את התרבות הצרפתית, פסטיבלי סרטים, הרצאות, הופעות ועוד

מרכז קריגר, שנבנה בסיוע קרן חיפה וקרלי קריגר (ארה"ב), הוא אחד מאולמות המופעים היפים בישראל (זוכה חמישה כוכבי יופי ב-2012) באולם תוכלו לפגוש את מיטב המופעים, ישראליים ובינלאומיים בתחומי: הצגות הילדים, המחול, התאטרון, המוסיקה, הקולנוע ועוד. למופעים בקריגר מגיעים כל תושבי חיפה והצפון, קטנים כגדולים והוא משמש כ-אולם הבית של התזמורת הסימפונית חיפה. ברחבי המרכז נערכות תערוכות אמנות, מקומיות ובינלאומיות וכמו כל המסגרות באתו"ס, הוא מקדם תרבות מקומית מקורית. במרכז קריגר נמצא מבנה אגודת העיתונאים הצפונית ובמרכז מתקיימים גם חוגי תרבות ואמנות רבים ומגוונים (קבוצות מחול, מקהלות ועוד). במדשאות סביב המרכז ניתן לערוך קבלות פנים ו-אירועים מרהיבים תחת כיפת השמיים. לנוחות המבקרים חניה צמודה ונרחבת, ללא תשלום נוסף.

האולם מכיל כ-500 מושבים נוחים ומשרה אווירה נעימה ויוקרתית, על מנת להפוך את חווית הצופה לנוחה ומזמינה. מאידך ימצאו משרדי ההפקות והאירועים באתר, מתקן מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר ואת מיטב הציוד המקצועי, גישה נוחה (עד הבמה) ושירות יוצא דופן באיכותו, השני רק לידע המקצועי והתפעולי של צוות המקום ומנהליו.

מרכז קריגר – בית איכותי לתרבות ואמנות

ארועים נוספים באתוס

עלי באבא והשודדים

4.9.15 20:00 , מרכז קריגר
לפרטים נוספים לרכישת כרטיסים

תריז יזן והחברים

18.9.15 20:30 , מרכז קריגר
לפרטים נוספים

סדרת ביג בנד חיפה מופע מס' 1 ג'אז חסידי

20.10.15 20:30 , מרכז קריגר
ג'אז חסידי

ג'ף הוארד מנצח
קרן פרידמן – שירה
תמיר מילר פסנתר
לפרטים נוספים

סדרת מוצ"ש - קונצרט מס' 1: שו צונג מנצח

24.10.15 21:00 , מרכז קריגר
סדרת מוצ"ש

שו צונג מנצח
מארי –פייר לנגלמה נבל

ברליוז- הפתיחה "שודד הים"
מוצרט- קונצ'רטו לשני פסנתרים K365 (בעיבוד לנבל ולקלביקורד)
ברליוז – הסימפוניה הפנטסטית

לפרטים נוספים

"הבובה זהבה" - המסע בעקבות השירים הקסומים"

10.11.15 17:30 , מרכז קריגר
לפרטים נוספים

קלאסיקטנים 1 - קונצרט מהאגדות

16.11.15 17:00 , מרכז קריגר
משתתפים:
טליה אילן: מנצחת ומנחה
טליה אילן וניצן זיצר: כתיבה
ניצן זיצר: שחקן ופנטומימאי

השדון פאק מגיע אל אולם הקונצרטים ומבקש מהמנצחת שתעזור לו למצוא את האגדה בספר עב הכרס, ממנה נפל, לאחר שנדב השובב קרע מספר דפים מהספר. כל שזכר הוא את שמו, אך לא את שם האגדה.
פאק והתזמורת מורת מנסים למצוא יחד את המנגינה המתאימה, שתיתן את הרמז לסיפור האגדה. בתוך כך הם מגלים עולמות מופלאים על אגדות קסומות בצלילים, כשלכל אגדה המוסיקה שלה.
אך על פאק להזדרז, שהרי בדיוק עכשיו אמו של נדב קוראת את האגדה לבנה לפני השינה ועוד מעט תורו להופיע! האם השדון יספיק להגיע בזמן?

ברפרטואר:
קארל מריה פון וובר – אבו חסן – פתיחה (אלף לילה ולילה);
צ'ייקובסקי - מתוך הבלט היפהפיה הנרדמת, אגם הברבורים;
רימסקי קורסקוב – מתוך שחרזדה;
גריג – מתוך פר גינט;
בורודין – מתוך הנסיך איגור;
מנדלסון – חלום ליל קיץ;
אופנבך – סיפורי הופמן
לפרטים נוספים

סדרת ביג בנד חיפה מופע מס' 2 הגברת שרה שוב

24.11.15 20:30 , מרכז קריגר
הגברת שרה שוב

ג'ף הוארד מנצח
חגית גולדברג – שירה
גנדי ליטבק חצוצרה
לפרטים נוספים

קלאסיקטנים 2 - קונצ'רטו לליצן

11.1.16 17:00 , מרכז קריגר
מנצחת ומנחה: עידית שכטמן

פיודור הליצן מייחל להיות נגן בתזמורת "הוקוס פוקוס", אך המאסטרה חושבת שהוא לא מתאים. לדעתה הוא שונה מידי במראה שלו ובנגינה שלו משאר הנגנים, ולכן היא מסלקת אותו מהבמה. פיודור נעלב, אבל היות והוא מאמין בכישרונו, הוא חוזר, כל פעם בדמות של ליצן מפורסם אחר, בכדי לשכנע את המאסטרה, שהוא ראוי לנגן בתזמורת שלה. פיודור מציג את כישוריו כקוסם, פנטומימאי, אקרובט, להטוטן, שחקן, מצחיקן ואפילו כנגן – איזה יופי של ליצן!. המאסטרה מתלבטת, ולבסוף מניפה את השרביט... מה המאסטרה תחליט?

בתכנית: יצירות מקוריות של תלמידי המגמה להלחנה,
עיבד וניצוח בבית הספר למוסיקה "רימון", בניהולו של ירון גוטפריד,
ויצירות מתוך רפרטואר התזמורת
לפרטים נוספים